CENTRUM KSZTAŁCENIA W WARSZAWIE
PRZY ULICY NASIELSKIEJ

• Centrum Kształcenia specjalizuje się głównie w organizacji szkoleń technicznych przygotowujących do egzaminów państwowych, w szczególności kursów przygotowujące do egzaminów kwalifikacyjnych na uprawnienia energetyczne typu „E” i typu „D” (grupy I, II i III):
  • Prowadzi również szkolenia administracyjno–biurowe oraz przygotowujące do wykonywania zawodów usługowych.
  • Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie z naszej oferty dostosowane do oczekiwań Klienta.  Każdorazowo negocjujemy i dostosowujemy warunki organizacyjno-finansowe,  czasu współpracy i liczby potencjalnych uczestników i uczestniczek kursów.
  • Umożliwiamy  system płatności ratalnych - indywidualny dla każdego szkolenia, uczestnika lub Klienta.
  • Organizujemy również szkolenia spoza katalogu opublikowanego na stronie internetowej na zamówienie firm i osób prywatnych. Szkolenia „szyte na miarę” powstają przy współpracy z Klientem, która obejmuje wzajemne konsultacje pomagające dopasować tematykę zajęć oraz wybrać trenera z odpowiednim doświadczeniem zawodowym.
  • Na życzenie Klienta szkolenia organizujemy w dogodnej, wskazanej przez Niego lokalizacji.
  • Mając na uwadze kompleksową obsługę naszych Klientów, poza kursami zawodowymi, oferujemy przeprowadzenie analizy potrzeb szkoleniowych, kompetencji i kwalifikacji pracowniczych.   W tym celu współpracujemy z pracownikami naukowymi, którzy posiadają udokumentowane doświadczenie praktyczne w prowadzeniu procesów analitycznych dotyczących zarządzania i oceny jakości kapitału ludzkiego.
  • Dla klientów przewidujemy zróżnicowany system bonusów i rabatów.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.