Centrum Kształcenia, działające w strukturze Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Warszawie, realizuje kursy i szkolenia w 6 współpracujących ze sobą Ośrodkach, zlokalizowanych w Warszawie i okolicach:

Informacje kompleksowe o szkoleniach w Warszawie:
tel.: (22) 831 00 81 wew. 131, (22) 635 61 74

Wszystkie ośrodki są odpowiednio przygotowane i wyposażone do prowadzenia zajęć, a różna lokalizacja  pozwala na wybór dogodnego miejsca szkolenia.

Dzięki autorskim programom jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie modułowe o oczekiwanym zakresie tematycznym, dostosowanym do zamówień klienta.  W przypadku szkoleń zamkniętych, organizowanych na zlecenie firm, każdorazowo negocjujemy i dostosowujemy warunki organizacyjno-finansowe do wymagań naszego klienta,  czasu współpracy i liczby potencjalnych uczestników i uczestniczek kursów.

Dla Państwa wygody umożliwiamy  system płatności ratalnych - indywidualny dla każdego szkolenia, uczestnika lub klienta.

Mając na uwadze kompleksową obsługę naszych klientów, poza kursami zawodowymi, oferujemy przeprowadzenie analizy potrzeb szkoleniowych, kompetencji i kwalifikacji pracowniczych, stosując zróżnicowane metody od badania ankietowego po assessment center.   W tym celu współpracujemy z pracownikami naukowymi , którzy posiadają udokumentowane doświadczenie praktyczne w prowadzeniu procesów analitycznych dotyczących zarządzania i oceny jakości kapitału ludzkiego.

Zapoznaj się z ofertą kursową ZDZ